O nas

Jak pracujemy


Tworzymy kompleksowe wizerunki firm łącząc naszą pasje do branży IT oraz zdobyte dotychczas doświadczenie.

Bo liczy się efekt!


Wiemy doskonale, że to ludzie wpływają na sukces firmy, dlatego pracujemy w gronie pasjonatów branży IT. Uwielbiamy design na najwyższym poziomie oraz nowinki technologiczne. Codziennie przekopujemy czeluści internetu w poszukiwania inspiracji i nowych źródeł wiedzy. Takie podejście zapewnia nam stały rozwój, a także lepsze dopasowanie odpowiednich rozwiązań dla naszych klientów.

Wraz z nami rozwija się nasza oferta, dlatego w sposób kompleksowy jesteśmy w stanie zająć się Twoją firmą lub marką. Poczynając od wykonania profesjonalnego logo, które wyróżni Twój biznes na tle innych, poprzez stworzenie strony/sklepu intenretowego, aż na efektywnym marketingu kończąc.

Proces współpracy


Każdy z naszych klientów otrzymuje pełne wsparcie od momentu rozpoczącia współpracy. Doradzamy najlepsze rozwiązania, tłumaczymy informatyczne zagadnienia oraz nadzorujemy właściwą realizację umowy. Przy większości standardowych projektów wyróżniamy cztery główne etapy prac.

01

Koncepcja

Aby współpraca była owocna niezbędne jest poznanie indywidualnych potrzeb klienta. Najlepszym sposobem na to jest wypełnienie prostego formularza wyceny. Na podstawie ustalonych szczegółów przygotowujemy specyfikację projektu. Dopiero po jej akceptacji sporządzamy umowę oraz wspólnie z Klientem ustalmy czas realizacji.

02

Projektowanie

Po podpisaniu umowy czas zakasać rękawy i przystąpić do prac. W pierwszym, a zarazem dość żmudnym etapie przygotowujemy projekt graficzny, po czym przekazujemy go do klienta. Jest to czas na dopracowanie graficznych szczegółów i użyteczności projektu zgodnie z przesyłanymi na bieżąco przez klienta poprawkami.

03

Prototypowanie

Gdy projekt graficzny jest zaakceptowany rozpoczynamy tworzenie funkcjonalnego prototypu, w którym główny nacisk stawiamy na intuicyjność. Uzupełniamy wszelką zawartość serwisu i udostępniamy klientowi możliwość zapoznania się z jej działaniem. To także etap na wprowadzenie ostatecznych poprawek.

04

Wdrożenie

Jeśli wszystkie początkowe założenia projektu zostały spełnione nie pozostaje nic innego jak końcowe rozliczenie i wdrożenie strony na serwer. Nauczymy Cię poruszać się po panelu do zarządzania oraz odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania. Nie pozostanie Ci nic innego jak cieszyć się z nadchodzących zysków.

A ile to kosztuje?


To pytanie zapewne każdego ciekawi najbardziej, jednak prawda jest taka, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Profesjonalna strona internetowa lub sklep musi cechować się nie tylko funkcjonalnością i nietuzinkowym designem, a spełniać funkcję marektingową.

Przede wszystkim na koszt końcowy wpływ ma poziom rozbudowy, czy będzie to indywidualny projekt graficzny, jakie niestandardowe funkcjonalności mają zostać wdrożone oraz wiele innych. W naszej agencji do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie. Cena ta nie ulega zmienia przez cały czas realizacji projektu, chyba, że klient zdecyduje się na wdrożnie dodatkowych rzeczy w trakcie. Skorzystaj z formularza darmowej wyceny i dowiedz się więcej szczegółow.