Strony

Strony internetowe


Tworzymy strony, będące nie tyle kosztem, co realną inwestycją w rozwój Twojej firmy oraz drogą do pozyskania nowych klientów.

Zadbaj o Swój profesjonalny i nowoczesny wizerunek w sieci

Strona internetowa jest wizytówką, odpowiadającą za pierwsze wrażenie, jak i dalsze kształtowanie wizerunku firmy. To ona powinna zachęcić potencjalnego klienta do podjęcia działań i spełniać fundamentalną rolą, czyli informować.

Prawidłowo zaprojektowany serwis www zatrzymuje użytkowników na dłużej oraz pozwala uzyskać odpowiedzi na bardziej złożone pytania niż adres, czy numer telefonu. Dodatkowo każdy klient chce uzyskać informację w jak najkrótszym czasie, dlatego dostęp do niej powinien być intuicyjny i przejrzysty.

Podczas realizacji projektu każdorazowo staramy się poznać daną branże, oceniając przy tym oczekiwania klienta. Takie podejście pozwala nam wyszczególnić wszystkie największe atuty oferty. Dołączając do tego optymalizację pod kątem SEO, efektowny projekt graficzny oraz dużą użyteczność strony, masz naprawdę duże szanse na zwiększenie grona swoich Klientów.

Strony internetowe
UI/UX

Projekty graficzne szyte na miarę oczekiwań i zgodne z Brandbookiem Twojej firmy

Podczas projektowania stron internetowych staramy łączyć się unikatowy wygląd oraz wzorową ergonomie użytkowania. Oprócz rzeczy cieszących oczy każda witryna chcąca zatrzymać potencjalnego klienta na dłużej musi zapewnić szybki czas ładowania i bezbłędną ścieżkę nawigacji. W rezultacie korzystanie ze strony przekłada się na wzrost satysfakcji oraz zaufania wśród klientów, a to już zaledwie krok od kontaktu z Tobą.

Prawidłowe podejście do tematu User Experience to rzecz kluczowa, dlatego, że to doświadczenia użytkownika są najważniejsze. My znamy go bez zarzutu, analizujemy jak zachowuje się po wejściu na stronę, badamy czego oczekuje, a zdobytą wiedzę przekładamy na kolejne tworzone projekty.

RWD

Responsywność, czyli wymóg XXI wieku

Obecne statystyki pokazują, iż ponad 55% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego posiadanie responsywnej wersji strony jest wymogiem. Spełnienie tych standardów gwarantuje dostosowanie się strony do każdej rozdzielczości ekranu. Nie ważne, czy jest to tablet, smartfon, lub komputer stacjonarny, Twoja strona zawsze będzie wyglądać korzystnie.

Tworzone przez nas strony zawsze korzystają z technologi RWD. Responsywność odgrywa ponadto kluczową rolę w pozycjonowaniu, gdyż nieosiagalnym jest znalezienie się na pierwszych miejsach wyszukiwania bez spełnienia tego warunku.

CMS

Intuicyjny system zarządzania treścia Twojej strony

ikona cms

Specjalizujemy się w tworzeniu stron opartych o CMS WordPress, jest to najpopularniejszy na świecie systemem do zarządzania treścią strony www. Jako rozwiązanie typu open source, daje niemal nieograniczone możliwości rozbudowy i konfiguracji, gwarantując przy tym stabilność w działaniu.

Przyjmuje się że około 33% wszystkich stron w sieci działa właśnie na silniku WordPress, a ich liczba wciąż wzrasta. Jego ogólnodostępny kod źródłowy wytworzył wokół siebie społeczność ludzi z całego świata, dzięki czemu został wzorowo przetestowany przez ogromną liczbę specjalistów z branży IT.

Pozycjonowanie strony opartej na WordPressie jest prostsze, a zarazem tańsze, niż w przypadku innych sytemów CMS.  Według licznych rankingów jest to numer jeden, dla firm, przedsiębiorców, osób prywatnych oraz sklepów.

Również w przypadku blogów jest to zdecydowany faworyt, gdyż system z założenia był tworzony z myślą o blogerach i ułatwieniu im zarządzania treścią.

Wnioskując oprogramowanie WordPress zaliczane jest do niezwykle intuicyjnych, bezpiecznych oraz elastycznych systemów, w związku z czym bez problemu rozbudujesz swoją stronę o kolejne funkcjonalności i w prosty sposób samodzielnie wykonasz korekty na stronie.

Po ukończeniu projektu zapewniamy bezpłatne szkolenie z obsługi, a jeśli nie czujesz się pewnie w technicznych sprawach lub wolisz po prostu skupić się na biznesie oferujemy także administrację i opiekę nad stroną. Zajmiemy się wszystkimi zmianami, a Ty zaoszczędzisz swój czas.

SEO

Techniczna optymalizacja strony pod względem SEO

Oprócz poprawnie dobranych słów kluczowych do danej branży, istotnym procesem jest optymalizacja strony. Pozwala ona osiągnąć zarówno wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, jak i zwiększyć komfort korzystania ze strony.

W naszej agencji każdy projekt zbliżający się ku ukończeniu przechodzi gruntowną optymalizację pod kątem wyszukiwarki Google. Dbamy o szybki czas ładowania strony, poprawną walidację kodu oraz wszystkie inne aspekty niezbędną do uzyskania wysokich pozycji. Dzięki temu powiększamy szanse na dotarcie do większego grona potencjalnych klientów.

Czas realizacji strony ww zależy od poziomu zaawansowania strony, dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. W przypadku standardowych projektów realizujemy je w terminie nawet 2 tygodni od otrzymania wszystkich niezbędnych materiałów od Klienta. Aby dokładniej określić czas realizacji skorzystaj z darmowej wyceny.

Roczne koszty utrzymania strony są bardzo niskie. Zalicza się do nich koszt odnowienia domeny oraz hostingu. Przeważnie kwota ta waha się w granicach 100 – 250 zł na rok. Dodatkowo warto pamiętać o sprawnej administracji czuwającej nad niezawodnością i bezpieczeństwem strony.

To nie problem. Pomożemy zarówno w zakupie jak i konfiguracji wszystkich usług. Ponadto dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę hostingu na naszym serwerze oraz stałą opieke nad stroną.

Aby proces współpracy był najefektywniejszy warto przemyśleć jakie materiały na stronie chcieliby Państwo umieścić. Jeśli jednak są to Państwa pierwsze kroki w biznesie online i nie posiadacie tekstów, zdjęć czy logo firmy przygotujemy wszystko za Państwa.

Nie. Po zakończeniu prac zapewniamy pełne wsparcie i pomoc techniczną. Również w przypadku chęci rozbudowy strony oraz dodania kolejnych funkcjonalności jesteśmy do Państwa dyspozycji.

DODATKOWE KORZYŚCI

Wymierne korzyści i dodatkowe profity

Po opublikowaniu strony w sieci oferujemy Państwu 3 godziny bezpłatnych poprawek obejmujących podmianę treści, zdjęć, zmiany położenia elementów na stronie itp. Podłączamy także bezpłatnie statystyki Google Analitics, dzięki którym na bieżąco można śledzić rozwój biznesu. Na życzenie Klienta tworzymy również profil firmowy w Google.

Wszystkie wykonane przez nas projekty objętę są 12 miesięczną gwarancją, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości. Gwarancja ta obejmuje przywrócenie strony do stanu z dnia jej publikacji. W przypadku wykupienia dodatkowo usługi administracji stroną możemy przywrócić stronę do stanu z poprzedniego miesiąca. W razie ewentualnych problemów możesz liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.