Wsparcie

Obsługa stron internetowych


W naszej kompleksowej ofercie świadczymy usługę administracji oraz pełnej obsługi stron internetowych. Zadbaj już dziś o bezpieczeństwo swojego biznesu w internecie.

Gwarancja bezpieczeństwa i wsparcie 24/7

Nieodłącznym elementem dobrze funkcjonującej strony internetowej lub sklepu jest systematyczna kontrola bezpieczeństwa. Zadanie to wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, gdyż proces ten niesie ze sobą dużą odpowiedzialność w kwestii funkcjonowania danej witryny. Niemniej jednak zagwarantowanie bezpieczeństwa strony powinno stanowić priorytet dla każdego biznesu online.

Nasza oferta obejmuje kompleksową opieke nad każdą stworzoną stroną. Dbamy o aktualizacje silnika strony oraz zainstalowanych modułów, a także korygujemy ewentualne błędy, dzięki czemu Twoja strona zapewnia sobie ciągłość funkcjonowania i bezpieczeństwo. Fachowe oko i pełen profesjonalizm pozwala nam szybko i skutecznie radzić sobie w każdej sytuacji.

Dodatkowymi plusami administracji jest niewątpliwe oszczędność czasu i pieniędzy. Koszt zewnętrznej opieki nad stroną jest nieporównywalnie niższy, niż zatrudnienia do tego wykwalifikowanych osób w firmie.

Obsługa i administracja
aktualizacja systemów CMS

Aktulizacja wtyczek
i systemu CMS


Systematyczna aktualizacja systemu CMS oraz wtyczek to kluczowe sprawa w kwestii bezpieczeństwa Twojej strony. Zaniedbanie tego punktu często może prowadzić do problemów technicznych na stronie, włamań na stronę i utraty ważnych danych. Przekazując nam stronę w opieke masz pewność, że Twoja strona będzie funkcjonować bezproblemowo.

Aktualizacja
treści


Otrzymując od nas dostęp do panelu administracyjnego (CMS) w prosty sposób możesz zarządzać treścią na stronie. Dokonywanie takich zmian wiąże się jednak z koniecznością poświęcenia czasu, dlatego klienci bardzo często powierzają nam wykonanie wszelkich zmian. Wystarczy, że prześlesz nam materiały i wytyczne, a my w ciągu 24h wykonamy zlecone prace.

aktaulizacja tresci stron internetowych poznań
kopie bezpieczenstwa stron internetowych

Kopie
bezpieczeństwa


W ramach obsługi technicznej regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa strony. Chronimy w ten sposób stronę na wypadek uszkodzenia lub utraty zawartości. Częstotliwość i rodzaj wykonywania kopii uzależniony jest od rodzaju umowy, może to być jednorazowa usługa lub abonament gwarantujący opcję przywrócenia strony do stanu z wybranego dnia, tygodnia, czy miesiąca.

Chcesz otrzymać darmową wycenę ?

Wypełnij krótki brief i stwórzmy razem coś niesamowitego!
Wycenę otrzymasz w ciągu 48h!

Darmowa wycena