Sklepy

Sklepy internetowe


Zakupy online są dziś codziennością, dlatego warto zadbać o odpowiedni wizerunek w sieci.

Zyskaj nowych klientów i rozwiń swój biznes w internecie

Sprzedaż online od dawna posiada tendencję wzrostową, dlatego też coraz więcej przedsiębiorców decyduje się wejść ze swoim asortymentem do sieci. Żyjąc w cyfrowej erze, współczesny użytkownik ceni swój czas, wygodę oraz prostotę, w związku z czym to właśnie te cechy powinien łączyć w sobie Twój nowy sklep internetowy.

Opierając się na sprawdzonych rozwiązaniach do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zaczynając pracę od analizy konkurencji na rynku. Proces ten pozwala nam określić ich słabe strony oraz wykreować potencjalną przewagę Twojego sklepu nad innymi. To również moment w którym jesteśmy w stanie oczacować czas oraz koszt utworzenia sklepu internetowego.

W kolejnych etapach tworzymy funkcjonalną część projektu, w której to skupiamy sie na użyteczności, intuicyjnym procesie zakupowym oraz wszystkich aspektach technicznych, jak integracja z płatnościami online, czy bezpieczeństwo transakcji. Nasze doświadczenie oraz kompleksowa obsługa z pewnością przyczynią się do zwiększenia wyników sprzadaży oraz powiększenia grona odbiorców Twoich produktów.

Sklepy internetowe
projekty sklepów internetowych

Naciesz oko
klientów


Podobno pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego ważnym jest, aby Twój sklep poprzez atrakcyjny projekt graficzny i odpowiedni dobór treści był zachęcający dla różnych typów konsumentów. Projektując layout strony głównej jak i podstron serwisu trzymamy się zasad User Experience, co z pewnością przyczyni się do pozytywnej oceny Twojego sklepu internetowego.

Pokaż atuty
produktów


Jeśli dysponujesz kilkoma grupami produktów różniącymi się swoją charakterystyką niewątpliwie istotną kwestią jest ich prezentacja. Wyraźne wskazanie opcji personalizacji jak wybór koloru, czy rozmiaru podnosi szansę na trafienie do szerszego grona odbiorców. Dodając do tego intuicyjną ścieżke nawigacji sprawiamy, że klienci bez problemu finalizują proces zakupowy.

atuty sklepów www
zwiekszenie sprzedaży

Prosty system
zarządzania


Aby proces zakupowy przebiegał efektywnie udostępniamy prosty w obłudze panel do zarządzania sklepem, w którym sprawdzisz aktualne zamówienia, zaaktualizujesz asortyment lub dodasz nowe produkty. Tak stworzone centrum dowodzenia Twoim biznesem pozwoli Ci zaoszczędzić czas i mieć wszystko zawsze pod ręką. Zapewniamy również szkolenie z obsługi.

Woocomerce i gwarantowana obsługa posprzedażowa


Po uruchomieniu sklepu nie musisz obawiać się brakiem wsparcia, gdyż  gwarantujemy płynność współpracy oraz kompleksową obsługę posprzedażową. Zapewniamy pomoc z zakresu administracji, wsparcia technicznego oraz merytorycznego, rozwoju sklepu, czy prac programistycznych. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego oferujemy 6 miesieczną gwarancję na to, iż Twój sklep będzie działał bezproblemowo.

Jeśli wciąż zastanawiasz się czy warto, pamiętaj, że sklep internetowy to inwestycja w nowy kanał sprzedaży i niemal nieograniczony zasięg oferowanych produktów!

Chcesz otrzymać darmową wycenę ?

Wypełnij krótki brief i stwórzmy razem coś niesamowitego!
Wycenę otrzymasz w ciągu 48h!

Darmowa wycena